Grando Keukens – Tijdloze elegantie van exclusieve keukens.

Beste golfvrienden,

 

Ik ben verheugd om jullie uit te nodigen voor een absolute klassieker op onze clubkalender: de Grando Golfwedstrijd, georganiseerd door Grando Keukens uit Brugge, Roeselare en Sint-Martens-Latem. Dit jaar vieren we met trots de 23ste editie van deze bijzonder geliefde golfwedstrijd.

 

Deze stijlvolle en altijd opnieuw erg populaire wedstrijd gaat zoals gewoonlijk door op Pinkstermaandag 9 juni. Maar omdat het enthousiasme jaar na jaar blijft groeien, geven we ook dit keer een extra speelkans op zondag 8 juni, voor een beperkt aantal leden. Zo geven we zoveel mogelijk mensen de kans om mee te doen.

 

De prijsuitreiking blijft op maandagavond 9 juni, dus ook wie op zondag speelt, is dan van harte welkom om samen de winnaars te vieren en te klinken op een geslaagde editie.

 

De wedstrijd wordt gespeeld in een duo formule: 4-Ball Aggregate Stableford. Dit houdt in dat je samen met een partner speelt, waarbij ieder zijn of haar eigen bal speelt volgens het Stableford systeem. De punten van beide spelers worden aan het einde van de ronde opgeteld en de hoogste totaalscore wint. De volledige handicap wordt toegepast.

 

En zoals het de traditie betaamt…
De heren nemen het initiatief en nodigen een dame uit om samen een team te vormen! Zorg er dus voor dat je het federatienummer van je speelpartner bij de hand hebt bij de inschrijving.

 

Inschrijven kan vanaf maandag 26 juni 2025 om 20u00 via i-Golf. Wees er snel bij want deze wedstrijd is altijd razendsnel volzet.

 

 

Grando Keukens – Sterk in stijl én service.

 

Grando Keukens is al jaren een vaste waarde in Brugge en ver daarbuiten. Met showrooms in Brugge, Roeselare en Sint-Martens-Latem biedt deze warme familiezaak maatwerkoplossingen die naadloos inspelen op de wensen van hun klanten zowel particulier als professioneel. Onder leiding van de tweede generatie, Jonas en Marlies Vandewalle, bouwt Grando verder aan het levenswerk van hun ouders Piet en Greet, met dezelfde passie voor kwaliteit, persoonlijk contact en duurzaamheid.

 

Vanuit hun ruime toonzaal van meer dan 1000 m² aan de Sint-Pieterskaai tonen ze niet alleen de nieuwste keukentrends, maar ook hoe familiale warmte en ondernemerschap hand in hand kunnen gaan. Grando blijft trouw aan zijn roots, maar kijkt tegelijk ambitieus vooruit net zoals wij dat doen bij Damme Golf & Country Club.

 

Ik kijk er alvast enorm naar uit om jullie opnieuw massaal te mogen verwelkomen op deze bijzondere én sportieve editie van de Grando Golfwedstrijd! Het belooft opnieuw een dag te worden vol plezier, flair, vriendschappelijke competitie en vooral: genieten van ons prachtig parcours en elkaars gezelschap.

Tot dan op Damme!

 

Met sportieve groeten,

 

Stijn Goetry

 

Captain Damme Golf & Country Club

Sportcomité 2025 – 2026